Clubkampioenschappen 2014

In onze dojo aan de Saturnusstraat te Oudorp hebben we afgelopen weekend de jaarlijkse clubkampioenschappen gehouden.
Een ieder heeft weer zijn of haar uiterste best gedaan en geknokt voor elk punt. Zoals altijd waren de judoka's in de meeste poules zeer aan elkaar gewaagd en brachten de gescoorde judopunten uitsluitsel bij de verdeling van de ereplaatsen. Tijdens het ochtendblok was er nog een demonstratie van het nage-no-kata door Danny Koster en Thijs Kramer.
De foto's van Alex Hendriks zullen snel op deze site volgen!

Bij deze alvast de uitslagen:

 

Poule 1       Poule 9       Poule 17    
Maikel Kamp 1   Kim Smits 1   Iwan Stepanov 1
Esmee Brokmann 2   Stijn Utteren van 2   Huub Kok 2
        Sjors Marsman 3   Ivy Rossouw 3
                     
Poule 2       Poule 10       Poule 18    
Xem Koopman 1   Friso Zigterman 1   Mika Betlehem 1
Jack Duin van 2   Nina Alwart 2   Jeroen Dijk van 2
Job Pruiksma 3   Boy Visser 3   Kean Oling 3
                     
Poule 3       Poule 11       Poule 19    
Shawini Nauwaratne 1   Rens Valenteijn 1   Rebekka Biesbroek 1
Luuk Kouseband 2   Floris Mul 2   Lisa Verweij 2
Julie Boomsma 3   Rico Kramer 3   Kenzo Roeper 3
                     
Poule 4       Poule 12       Poule 20    
Cas Pruiksma 1   Dalphano Kroon 1   Kane Traas 1
Hidde Dirilce 2   Dries Leegwater 2   Kiran Smit 2
Rosa Zwart 3   Maxime Dusseau 3   Sem Antheunis 3
        Jelle Mul 3        
                     
Poule 5       Poule 13       Poule 21    
Mick Kuijs 1   Max Dekker 1   Rick Janssen 1
Jonas Bosma 2   Stijn Raaphorst 2   Ric Smits 2
Yvette Herikhuisen 3   Vince Duin van 3   Mitchel Schr√∂der 3
                     
Poule 6       Poule 14       Poule 22    
Joran Jong de 1   Noah Meer v/d 1   Rik Peters 1
Rosalie Oogen van 2   Julia Koopman 2   Timo Jong de 2
Troy Kallendorf 3   Rogier Schuijt 3   Esmee Kroon 3
                     
Poule 7       Poule 15       Poule 23    
Ayah Azzouz 1   Eline Biesbroek 1   Bowe Koolwijk 1
Suzanna Oogen van 2   Hugo Schuijt 2   Fabienne Schr√∂der 2
Sem Schaap 2   Bart Vleggaar 3   Gijs Hesselingen van 3
                     
Poule 8       Poule 16            
Rosalie Dusseau 1   Yenna Alwart 1        
Bart Kuijs 2   Silke Urselmann 2        
Boris Leegwater 3   Thomas Dekker 3        

   

©Randersbudosporten.nl